Történetünk
Az alapítók
Megismerkedésünk 2021-ben történt, mikor már oly sok online képzés és képernyőn keresztüli kapcsolat után személyesen is találkoztunk egy közösségi találkozón. Ez után szépen lassan egy barátság kezdett kialakulni közöttünk, ami 2022-ben kezdett el jobban mélyülni és ebben az évben volt szerencsénk egy önfejlesztő táborban egy egész hetet együtt tölteni. Sok mindenki mással is megismerkedtünk és barátságot kötöttünk, itt mi is jobban összekovácsolódtunk. Innetől már szinte testvéri kapcsolat kezdett el kialakulni köztünk.
Mindezek után 2023-ban alakult ki az a különleges kapcsolat, ami a mai napig meghatározza mindkettőnk életét. Ráébredtünk, hogy sorsunk összefonódott. ugyan is ezen év nyarán egy olyan nehézségen segítettük át egymás, ami után világossá vált előttünk, hogy ez túl mutat a mi életünkön. Bár mégis egy évvel később határoztuk el, hogy közösen szeretnénk segíteni másoknak.
Mindennek a kezdetén






Különleges kapcsolat
Mindig is hasonló utakon haladtunk és ugyan abba az irányba tartottunk…
Sokszor éreztük azt, hogy olyan mintha már hosszú évek óta és temérdek együtt töltött idő óta ismernénk egymást. Bár az is igaz, hogy rengeteg közös vonás van bennünk, néha még mi magunk is csodálkozunk mennyire hasonlítunk egymásra. Mivel ekkora bennünk a hasonlóság, van hogy több mint két testvérben, tudtuk hogy egy hosszú barátság veszi kezdetét. Bár egy ennyire különleges kapcsolat árnyoldala, tán csak annyi, hogy rengetegszer mutat tükröt a másik nekünk és állít szembe minket önmagunkkal. Ezért nagyon fontos, hogy képesek legyünk minden ellenére előre tekinteni és mindig elfogadni, hogy többet ad egy ilyen kapcsolat mint azt bármikor is gondolnánk.
Igaz, hogy még csak három éve ismerjük egymást, de ez a kis idő, olyan mintha már 1000 élet óta együtt játszanánk ezen a megannyi meglepetést tartogató játszótéren. Rengeteg nevetés, közös program, semmihez sem hasonlítható őszinte beszélgetés, néha könnyek… Ezeket és még rengeteg élményt és megtapasztalást adott mindkettőnknek ez a kis idő és reméljük, hogy még ennél is több vár ránk, mint eddig.
A csapatunk

Molnár Márk
Alapító
Mindig is azt éreztem, hogy nekem célom van azzal, hogy másokat segítsek. 17 éves koromban találkoztam először a spiritualitással és azóta is ezen az úton járok. Intenzíven 2020-ban kezdtem el fejleszteni magam és ennek köszönhetően találtam azt az utat, amivel igazán tudok segíteni más embereknek. Vallom, hogy minden ember képes kihozni magából a legjobbat és még annál is többet.
A fő motivációm az volt hogy, saját gyermek és jelenkori elakadásaimat szerettem volna feloldani és elengedni. Idővel rájöttem, hogy ez egy olyan hasznos tudástár, amellyel nem csak én, hanem mindenki képes lehet egy szebb és boldogabb életet élni. Ezért elhatároztam, hogy ezzel szeretnék foglalkozni, mert számomra nincs is felemelőbb érzés, mikor inspirálok és motiválok másokat, hogy még jobbak legyenek.
Van egy mondás amely pár éve kíséri az életem és sokszor erőt merítek belőle és ez hatalmas alázatra tanít: „Szelíd tenger ritkán nevel jó hajóst.” A nehézségek erőssé teszik az ember, ha képes szembe nézni a feladatokkal. Ez részben az én életemre is igaz volt, ameddig nem akartam megkeresni és feloldani a gátjaimat, addig elég sok nehézségbe ütköztem. Ezek megoldására az önfejlesztés útja adott lehetőséget. Ezt a tudás hasznosítva szeretnék másoknak is segíteni.
Szinte már állandósult bennem az a vágy, hogy segítsem a körülöttem élőket. Úgy gondolom, hogy minden ember képes egy boldog és sikeres életet élni. Engem az inspirál a legjobban, ha azt látom, hogy ezt valaki eléri.
Az élet egy csodás és gyönyörű ajándék azért kaptuk, hogy megtanuljuk élvezni minden pillanatát.

Tóth Laura
Társalapító
Kicsi korom óta, amikor beteg voltam tudni akartam, hogy mi okozta vagy én mit tettem hogy beteg lettem. Majd később sok minden miatt szorongtam, azért is a közvetlen környezetben történt, de azért is ami a világban. Ez a tünet mivel nem tudtam, hogy hol van a testemben, nem tudtam mit tegyek.
Általában nem kaptam olyan választ, amivel következő alkalommal elkerülhettem volna a hasonló helyzetet. Ezért elkezdtem kutatni, hogyan tarthatom fenn és őrizhetem meg a testi-lelki egészségem. Nagyon sokat olvastam az egészséges életmódról, rengeteg féle étkezési tippet, praktikát, gyógynövényt megismertem és használtam.
Majd több önfejlesztő, segítő irányzatra rátaláltam, amiket kipróbáltam. Először Agykontrollt, majd Ultrát végeztem. Kineziológiát, reikit, csakraterapiát, négy elem bölcsességét tanultam. Autodidakta módon pedig nagyon sok irányzattal megismerkedtem.
Tudásvágy és kíváncsiság hajtott, hogy mi értelme van egy betegségnek. A test mit akar üzenni. Azon kívül, hogy pihenésre van szüksége.
A tanultakkal és idővel sok megértésem született, amivel változtatni tudtam és egy boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet tudok élni.
